KSON,  mimo okresu pandemii i trwającego od połowy marca generalnego remontu siedziby, przez cały ten okres działa, choć oczywiście w znacznie ograniczonym zakresie. 

Burmistrz gminy Wleń, Artur Zych w rozmowie z Jackiem Rogulskim opowie o planach rozwoju turystycznego obszaru położonego nad jeziorem Pilchowickim.

Zbliżają się wakacje, czas szczególnie intensywny dla przewodników górskich. Niestety epidemia bardzo wyraźnie odcisnęła piętno również na tej branży.

Wiemy, że tęsknią Państwo za koncertami i za muzyką na żywo. Część z Państwa już wie, a część jeszcze nie ma informacji o
naszych 2 projektach.

"W pogoni za prawdą - XX wiek na Dolnym Śląsku" - Pani Gertruda Wojnowska jest mieszkanką Świebodzic. W wieku 10 lat przeżyła bombardowanie Brandenburgii.

Ćwiczenia, sport i gimnastyka po kilkunastotygodniowym zamknięciu spowodowanym epidemią mogą okazać się dużym wyzwaniem. Powrót do aktywności fizycznej po tak długiej przerwie wymaga przygotowania zarówno tych,

Zapraszamy na kolejny odcinek audycji "W pogoni za prawdą - XX wiek na Dolnym Śląsku" - w dzisiejszym odcinku Skarby Wilkołaków. W tym odcinku dowiemy się czy pohitlerowskie podziemie

Informujemy, że w dniu 15 czerwca 2020r. rozpoczynamy rekrutację Uczestników II okresu finansowania w projekcie "Praca-niezależność-sukces...". Osoby zainteresowane proszone są o złożenie dokumentacji rekrutacyjnej osobiście (Biuro projektu w Jeleniej Górze, Łodzi, Warszawie, Rzeszowie) lub podpisane skany na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 czerwca 2020r.